KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12675321
nr 1267 5321
Valerij Chirkov
(f. 1943), Sverige
Oljemålning, "I look for friends", signerad. Olja på pannå, 49x39 cm
Valerij Chirkov, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 augusti 2019
kl 18:03:55
100 kr
150 kr
250 kr